Serwis mechaniczny

Zadbamy o twój samochód

Wieloletnie doświadczenie w naprawie samochodów zdobyte w autoryzowanym serwisie TOYOTA i MAZDA pozwoli nam zdiagnozować i naprawić nawet najtrudniejszą usterkę. Serwis współtworzy wykwalifikowana kadra, posiadająca 20-letnie doświadczenie w obsłudze samochodów.

Nieustannie uczestniczymy w szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje i umiejętności – wszystko po to aby sprostać Państwa oczekiwaniom i bez zbędnego marnotrawienia naszego wspólnego czasu naprawić Państwa auto w taki sposób, aby można było nim bezpiecznie podróżować.

Wykonujemy usług z zakresu mechaniki i elektromechaniki pojazdowej. Proponujemy oryginalne części zamienne, oraz najwyższej jakości zamienniki.

Zakres oraz koszt każdej wykonywanej naprawy jest konsultowany z właścicielem samochodu, dzięki czemu klient ma możliwość pełnej kontroli kosztów wykonywanych usług.

Specjalizujemy się w samochodach: TOYOTA , MAZDA , LEXUS

Promocje

Wrzesień 24

Przegląd Twojej Toyoty za 199,00 zł z zastosowaniem oryginalnych części Toyota

Przegląd obejmuje:

  • Wymianę oleju silnikowego Castrol Edge 5W-30 - w cenie
  • Wymianę filtra oleju i podkładki korka oleju (Oryginał Toyota) - w cenie
  • Kontrolę układu hamulcowego.
  • Przegląd układu oświetleniowego.
Sierpień 18

Naprawa i czyszczenie filtrów DPF, DPNR

Profesjonalna naprawa i czyszczenie filtra cząstek stałych DPF, DPNR !!! Uwaga! Usługa nie pociąga za sobą uszkodzenia innych podzespołów silnika jak turbosprężarka,czy sterownik.

Lipiec 14

Badania techniczne z wpisem do dowodu rejestracyjnego

Jeżeli kończy Wam się termin badania technicznego - zlećcie je nam ! Sprawdzimy stan oświetlenia i zawieszenia państwa pojazdu, oraz dokonamy stosownej adnotacji w dowodzie rejestracyjnym. Koszt usługi to ustawowe 99,00 zł